5.00 / 1 oy

ACR Android 9 Görüşme Ses Kaydı Sorunu

Merhabalar,

Android 9 güncellemesinden sonra kullandığım ACR görüşme kayıt uygulaması stabil çalışmamaya başladı.

- Karşı tarafın sesi gelmiyor, benim sesim de patlıyor

- Tüm görüşmeler unknown olarak kayıt ediliyor, hangi görüşmenin hangisi olduğu anlaşılmıyor.

Sürekli bildirimler ve ayar değişiklikleri için pencereler açılıyor, hepsini onaylıyorum ama yine de problemi çözemedim. Problemin çözümünü bilen varsa çok sevinirim.

Not: İlla ACR olacak değil, bir de konuya ilişkin en iyi uygulama için soru başlığı açacağım.

Not 2: Açtım bile, alternatif uygulama tecrübeleri için 2019 En iyi Android Görüşme Ses Kayıt Uygulaması Tavsiyesi başlığını kullanalım.

berrin_izmir

13.05.2019 12:05

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 29 Haziran 2019 07:54
  11

  ACR sorunsuz çalışan bir programdı ancak son Android güncellemesinden sonra hem karşı tarafın sesini kaydetme problemleri başladı hem de arama kayıtları, telefon defterindeki bilgilere erilemez ve "Bilinmeyen" olarak yazar hale geldi. Zaten google play sayfaları da ağlama duvarına dönmüş durumda, adamlar da biz avukat değiliz demişler çıkmışlar işin içinden kendilerince :)

  Bir dönem çözüm olarak bu problem madem google play'in politikalarından kaynaklanıyor, o zaman uygulamayı google play yerine Galaxy Store ya da Huawei App Store'dan indirin diye yazdılar, Huawei App Store zaten bildiğim kadarıyla Türkiye'de çalışmıyor, Samsung Galaxy Store'da ise telefon numaralarını kaydetme işlevi çalışıyor ancak halen karşı tarafın sesini kaydetme özelliği çalışmıyor. Ücretli (4.99 TL) olan ACR Pro uygulaması altında da benzer olumsuz yorumlar var. Dolayısıyla farklı bir uygulama kullanıp da çalıştığını teyit edecek bir yazar varsa onu indirip kurmak gerek.

 • 4 Ekim 2019 14:26
  1

  Ben ACR'den ümidi keseli o kadar çok oldu ki kaldırdım uygulamayı gitti, ama bir güncelleme olur da tekrar çalışmaya başlar mı diye de ara ara merak ediyorum. Birileri tekrar çalıştırmayı başarabilirse buradan bilgi verebilir mi. Hem mikrofon ile giden sesi, hem de karşıdan gelen sesi aynı anda kaydetmeli ama.

 • 14 Mayıs 2019 14:48
  0

  aynı sorunu ben de yaşıyorum, eğer google play politikalarının güncellenmesinden kaynaklı bir sıkıntı varsa sadece acr değil bütün görüşme kayıt uygulamalarında aynı sorunların yaşanıyor olması gerek. Ama acr  4.99 TL'ye sattığı acr pro versiyonunda bu problemin olmadığını iddia ediyorsa işin içinde bir terslik var demektir. kullanan varsa yazabilirse çok memnun olurum.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
ACR Android 9 Görüşme Ses Kaydı Sorunu

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.