5.00 / 1 oy

Cruella Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

101 Dalmaçyalı filmini yıllar önce (1996 yılıydı) izlemiş olanlar hatırlayacaktır, kötü kalpli Cruella DeVil köpekler ile ilgili kötü planlara sahip bir karakterdi ve o filmde de Glenn Close tarafından canlandırılmıştı. Disney bu karakterden bir film üretmek için bir süredir hazırlık içerisindeydi ve bu sefer Cruella karakteri için Emma Stone'un yer aldığı yeni bir senaryo hazırlandı, film çekildi ve 28 Mayıs 2021 tarihinde de vizyona giriyor.

Cruella filminin çocuklar için uygun olup olmayacağı ya da ne derece şiddet içereceği fragmanlar düşünceye kadar merakla bekleniyordu, çünkü Disney gibi çocuklara yönelik içerik üretmekle ünlenmiş bir prodüksiyon şirketinin köpekler üzerinde kötü emelleri olan bir kötü karakteri nasıl kahramanlaştırabileceğini kestirmek pek mümkün değildi. Ancak filmin fragmanları yayınlandığında anlaşıldı ki Disney, ne Joker kadar psikopat bir karakter, ne de Cruella gibi bir karakteri meşrulaştıracak kadar toz pembe bir film hazırlamış. Cruella yine kötü karakter olmaya devam edecek, ancak gençliğinde bu noktaya nasıl geldiğine dair anektodlar da bu filmin konusu olacak. Filmde pek şiddet içerikli bir sahne görmeyi de açıkçası beklemiyorum.

Creulla filminin baş rollerinde Emma Stone'a ek olarak Emma Thompson, Joel Fry ve Paul Walter Hauser gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmeni ise Craig Gillespie.

Cruella filmini evinizden izlemek için Disney Plus üyesi olmanız ve Disney+ Premier Access ücreti olan 30 dolar tutarındaki ödemeyi yapmanız gerekiyor. Bunun haricinde Cruella filmini Netflix, Amazon Prime Video, Exxen ya da BluTV gibi dijital yayın platformlarından izlemeniz bu süreçte mümkün görünmüyor.

 

Editör editi: önceki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Friends: Reunion Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: The Falcon and The Winter Soldier Nereden izlenebilir? Netflix'te var mı?

bkz: Black Widow Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Conjuring 3 Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Dune Filmi Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Venom 2 Filmi Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

farukeczanesiiiiii

25.05.2021 22:39

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Cruella Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.