5.00 / 1 oy

Solitaire marka fırın şikayeti

Yazlıkta fırın koyacak yer olmadığı için internetten oldukça ucuza solitaire marka bir fırın aldım, ürünü daha kutusundan çıkartırken zaten bir bardak soğuk su içtim çünkü ürün ile kutusu arasında destek malzemesi olarak sokulan kartonlar, önceki müşterilere gönderilen kargoların (muhtemelen iade edildikleri için) kartonları idi ve hepsi de normalde hiç açılmamış olarak gelmesi gereken ürünün kutusunun içinden çıktı. Ürünün kendini kutusundan çıkatttıktan sonra görseldeki ile hiç alakası olmayan kapak tutamacı da bir diğer problem çünkü hem cama doğrudan vida ile monte ediliyor (tüm parçaları çok ince ve uyduruk), hem de bildiğimiz demir bir çubuk çıkıyor tutamaç olarak kutudan. Profil demiri kesmişler ve al sana kapak açma kolu demişler resmen. neyse, bu kolu d cama taktıktan sonra bir deneyeyim diyerek fırında tavuk yapmaya karar verdim, son fiyaskosu da yemek yaparken ortaya çıktıktan sonra poşetleyerek doğruca çöpe attım fırını çünkü iddia ettiği sıcaklıkları verebilme gücünün yanından bile geçmiyor. 200 derecenin üzerinde 3 saat pişen tavuğun altındaki su bile kaynamadı, normal fırın olsa o sıcaklıkta 1 saatte yanmaya bile başlardı, gerisini siz düşünün. Son olarak elektirik kablosu da inanılmaz kısa, fırını kullanabilmek için yanıbaşındaki prizden uzatma kablosu çekmek durumunda kaldım. Gelgelelim tavsiye de etmem, şikayetin de kralını ederim ve boşa harcadığım paralar listesinde en içime oturan ürünlerden birisi bu oldu.

Kemal.Kaplan

04.07.2020 12:20

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 25 Kasım 2021 01:37
    0

    bir ürünün ucuzunu alacaksam da en azından bildiğim duyduğum bir marka olmasını ararım, öyle bir kampanya denk gelmezse de gerekirse o ürünü almam. solitaire adında bir fırın markası olduğundan bile haberim yoktu, zaten almazdım ama artık herhalde hiç almam da aldırmam da.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Solitaire marka fırın şikayeti

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.