5.00 / 1 oy

50 Kere İzlemenize Rağmen Bıkmadığınız Türk Filmleri Hangileri?

Edit: Liste yerli ve yabancı olarak ikiye bölünmek durumunda kaldığı için bkz: 50 Kere İzlemenize Rağmen Bıkmadığınız Yabancı Filmler Hangileri?

Pazar akşamı yemekten sonra ayaklarımı uzatır güzel bir film izlerim dediğimde nedense aklıma dönüp dolaşıp aynı filmler geliyor :) Evde Netflix de var, açıp izlesem haberimin bile olmadığı binlerce film ve dizi izleyebilirim ama nedense her sahnesini ezbere bildiğim birkaç filmi tekrar tekrar izlemekten garip bir keyif alıyorum.

En az 50 kere izlediğim ama muhtemelen ölmeden bir bu kadar daha izkemekten de sıkılmayacağım 10 filmi paylaşmak istedim. Bu konuda yalnız olmadığımı umuyorum ve benim gibi aynı filmleri izlemekten sıkılmayan başka arkadaşların da ezbere bilmelerine rağmen sürekli tekrar izlemek isteyecekleri film listelerini cevap olarak bekliyorum :)

Edit: Listeyi sadece Türk filmlerini içerecek şekilde güncelledim, yabancı filmler için de bir liste palaşacağım ilerleyen saatlerde :)

1. AROG

2. Kolpaçino

3. Kutsal Damacana

4. Pardon

5. Ah Nerede

6. Süt Kardeşler

7. Selvi Boylum Al Yazmalım

8. Korkusuz Korkak

9. Hababam Sınıfı

10. Gülen Gözler

koray2222

11.10.2020 07:30

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
50 Kere İzlemenize Rağmen Bıkmadığınız Türk Filmleri Hangileri?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.