5.00 / 1 oy

En kolay ücretsiz video kesme programı hangisi?

2 dakikalık bir videonun başından ve sonundan gereksiz yerleri kırparak 10 saniyelik bir kısmını alacağım ama windows üzerinde çalışan bütün programlar yok proje aç, yok harici ses dosyasını farklı katmandan ver derken çok basit bir işi gereksiz zor hale getiriyorlar ya da 5 saniyesini ücretsiz olarak yaptıktan sonra ya kendi logolarını koyuyorlar ya da daha uzun süreli videolar için sizden ücret talep ediyorlar. Videoları kırpmak için kullanabileceğim, kullanımı en kolay ve ücretsiz programı arıyorum. Arayüzü Türkçe olursa daha da iyi olur. Bu kriterlere sahip en basit ve kullanışlı program için hangi video kesme programını önerirsiniz?

devrim46

12.05.2020 03:46

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 15 Mayıs 2020 04:42
    4

    Çok hantal programlar kurmaya ya da Adobe Premiere gibi kullanmayı öğrenmesi zaman alan programlara hiç gerek yok. Eğer internete yükleyerek video kesme araçları sağlayan platformları da kullanmak istemiyorsanız bandicut adında bir program var, ücretli bir program ama ücretsiz versiyonu ile temel video kesme ve birleştirme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
En kolay ücretsiz video kesme programı hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.