5.00 / 1 oy

Kolpaçino benzeri yerli komedi filmi tavsiyesi

Devam filmleri ilk film kadar başarılı olamadılar ama ilk film bence gelmiş geçmiş en iyi komedi filmleri arasındaki yerini çoktan aldı. Pek Şafak Sezer fanı olmasam da bir Kolpaçino, bir de Kutsal Damacana en çok güldüğüm filmlerden oldu, absürt komedi sevenler ve bu filmleri izlemiş olanlar ne demek istediğimi anlamışlardır diye tahmin ediyorum. Kolpaçino kadrosunda Aydemir Akbaş ve Ali Sürmeli de olunca zaten karakterler falan almış yürümüştü, youtube bana halen filmin içinden ufak kesitleri izleme önerisi olarak sunar ben de halen es geçmeden izlemeye devam eder ve halen de gülmeye devam ederim :) Peki Kolpaçino'ya benzer film ne var diye merak ettim ve kaliteli absürt komedi olarak pek fazla seçeneğe ulaşamadım, Çakallarla Dans serisi de bu kadar absürt olmasa da güldürüyor ama koskoca Türk sineması son 10 yılda başka kaliteli komedi yapımı üretemed mi yani?

İzeyip de beğendiğiniz, gülüp de eğlendiğiniz ve popüler olan ya da olmayan kaliteli ve tercihen de absürt yerli komedi filmleri için lütfen buraya cevap olarak yazın ki biz de gülmüş ve yerli filmlere de destek olmuş olalım.

Peşin not: bu filmin neresi komik diyecek arkadaşlara sorarım, ayin sahnesini izleyip de gülmeyen bir kişi gördünüz mü? :)

umud

17.09.2019 18:45

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 7 Ocak 2021 16:19
    22

    Kolonya Cumhuriyeti ve Kutsal Damacana :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kolpaçino benzeri yerli komedi filmi tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.