5.00 / 1 oy

Google Formlar İle Ücretsiz Anket Hazırlamak ve Link İle Paylaşmak

Google her alanda olduğu gibi anket konusunda da herkesin kullanabileceği bir platform çözümü sunuyor: Google Formlar. Google formları kullanarak kişisel anketlerinizi hazırlayabilir ve ister mail adreslerini yazarak, ister anketin linkini göndererek insanlara ulaştırabilirsiniz.

Google Formlar'a girmek için https://www.google.com/intl/tr_tr/forms/about/ adresine girin ve sol taraftaki Kişisel seçeneğini seçin.

google formlar

Google formlar için de birçok ihtiyaç için önceden hazırlanmış anket şablonları bulunuyor. Dilerseniz bu şablonlardan işinizi gören birisini seçerek sorularınızı bu şablon üzerinde hazırlayabiliyorsunuz. Sıfırdan bir anket hazırlamak için de en soldaki blank seçeneğini seçebilirsiniz.

google formlar şablonlar

Sıfırdan bir anket oluşturmak da oldukça kolay. Arayüzde soruları ve soruların şıklarını yazıp sıralayabiliyorsunuz. İstediğiniz sorularu zorunlu olarak seçebiliyor, cevap alanlarını da serbest yazı, tek seçenek ya da birden çok seçenek olabilecek şekilde düzenleyebiliyorsunuz.

google anket eklemek

Anketlerin sonuçlarını ve istatistiklerini de responses sayfasından takip edebilirsiniz.

google anket sonuçları

Öz Hakiki Bumblebee

04.09.2020 13:59

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Google Formlar İle Ücretsiz Anket Hazırlamak ve Link İle Paylaşmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.