5.00 / 1 oy

dartscorner.co.uk sitesinden sipariş vermek güvenli mi?

Türkiye'de dart ürünleri sipariş edebiileceğiniz yerlerde maalesef ürün yelpazesi çok dar, ürünler de inanılmaz pahalı. Yabancı forumlarda herkes siparişlerini dartscorner.co.uk adında bir internet sitesinden verdiğini söylüyor ama açıp siteye bakınca internetin muhtemelen ilk yıllarından kalmış çok eski tasarımlı bir internet sitesi görüyorum. Herkesin bahsettiği dartscorner bu site mi? dartscorner.co.uk

Dart ekipmanları fiyatlarına bakınca 0.60 pound ödeyerek Türkiye'de olmayan çok tatlı flight'lar sipariş edilebilir görünüyor, ingiltere'den kargo masrafı da eğer sevkiyatı takip etmek istemezseniz 2.95 pound gibi bir rakam. Gümrük vergisi çıkar mı sipariş vermediğim için bilemiyorum.

Sizce dartscorner.co.uk sitesinden sipariş versem herhangi bir problem yaşar mıyım? Türkiye'ye ürün gönderim yapıyorlar mıdır? Parayı ödeyip de sonra peşinde koşmayalım?

eren34

11.09.2020 23:33

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 15 Ekim 2020 09:20
  6

  Kendi cevabımı kendim vereyim madem. Sipariş verdim, hatta kargo da geleli çok oldu ama ancak yazabiliyorum. yaklaşık 20 günde siparişim elime ulaştı. Faturada görünmese de PTT'ye de 35 TL vergi ödemesi yaptım kapıda. Ürünlerin faturasını aşağıda paylaşıyorum.

  Kargo takip seçeneğini de seçmedim, risk aldığımın farkındayım ama problem olmadı. Tüm ödemelerime rağmen az da olsa buradaki fiyatlara göre daha hesaplı bir alışveriş yapmış oldum. Zaten aldığım şaftlar Türkiye'de hiç yoktu (Harrows Carbon Plus).

  dartscorner sipariş

 • 8 Ekim 2021 07:12
  1

  başlığı açtığım günden beri 5-6 sipariş vermişimdir, bu zamana kadar aksayan ya da sürpriz ile karşılaştığım bir durum yaşanmadı. tüm siparişlerim eksiksiz ve sorunsuz olarak bana ulaştı. zaten adamlar globalde en çok satış yapan firma konumundalar muhtemelen, bu da sorunsuz olarak tüm siparişleri vaktinde göndermeleri sayesinde gerçekleşiyordur.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
dartscorner.co.uk sitesinden sipariş vermek güvenli mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.