5.00 / 1 oy

Peugeot 3008 Active Allure ve GT-Line arasındaki farklar nelerdir?

Hazır kredi faizleri düşmüşken Peugeot 3008 araçlara bakayım dedim, ilk çıktığı dönemden beri kronik kusurlarının düzeltilmesi ve aracın artık kalıcı bir tasarıma sahip olduğuna da ikna olmuş olmam bu kararı vermemde etkili oldu.

Eskiden aracın bildiğim 3 farklı donanım seviyesi vardı: Active, Allure ve GT-Line. Güncel sınıflandırmada ise bu listeyi oldukça uzatmışlar ve neyin ne olduğunu anlamak için bile oturup çalışmak gerek. Sitelerindeki model sınıflandırmalarını ve Haziran 2020 fiyatlarını da paylaşmış olayım:

peugeot 3008 fiyat listesi

Aklımda 1.2 benzinli motor seçeneği ile olan versiyonu almak var ama donanım seçenekleri konusunda çok kararsızım. Bayiye gidince tüm modelleri bulabileceğimden de emin değilim gerçi ama bu paralara alınan bir aracın standart aksesuarların ötesinde bir donanımla gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

Mevcut donanım paketleri arasında:

- Active Dynamic

- Active Prime Edition

- Allure Dynamic

- Allure Selection

- GT-Line Dynamic

- GT-Line

Benim sayabildiğim 6 adet versiyon var. Bu versiyonlar arasındaki farklar ve hangi versiyonda hangi donanımların olup olmadığının listesi gibi bir bilgisi olan var mı?

totoro

19.06.2020 11:34

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Peugeot 3008 Active Allure ve GT-Line arasındaki farklar nelerdir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.