5.00 / 1 oy

Kendine Melanotan Enjekte Ederek Siyahi Olmaya Çalışan Adam

Nuka Zeus isimli youtube kanalında tanık olduğum çok garip hadise, vatandaş kendini siyahi vatandaşa dönüştürebilmek için bronzlaştırıcı etkisi olan melanotan isimli maddeyi kullanmaya başlamış ve bu yolla siyahi olmaya çalışıyormuş.

Youtube kanalını ve sürecin geldiği mevcut noktayı izlemek için şu videoya bakabilirsiniz. Irkçılığın her türlüsüne karşı olan ve dil-din-ırk-kültür-mezhep ayrımı yapmaktan çok uzak birisi olarak bütün bunları prim yapmak için gerçekleştirilen ucuz eylemler olarak nitelendiriyorum. Hatta siyahi olmak ya da olmamak konusunun onlarca yıl önce çözüldüğünü düşünüyordum. Bizde de azınlık da olsa çoğunluk da olsa sahibi olduğu etnik kimlik üzerinden kendi mezhebine mensup olmayan her türlü insanı ötekileştiren, hakir gören insanı her fırsatta eleştiriyorum. 21. yüzyılda çoktan aşmış olduğumuz konuların artık kalıcı eşitlik anlayışı ile son bulmasını ve bu gibi delilerin de daha fazla prim yapamamalarını umuyorum.

Bozaci

29.06.2020 15:03

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kendine Melanotan Enjekte Ederek Siyahi Olmaya Çalışan Adam

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.