5.00 / 1 oy

İstegelsin ve Duracell’in atık pilleri dönüştürme projesi

Evlerimizde iş yerlerimizde kullandığımız birçok cihaz ve aletin çalışması için kullandığımız piller doldurulabilir yani yeniden şarj edilebilir piller (rechargeable) değilse ömrü bittiğinde birçoğumuz piller için olan geridönüşüm kutularına değil de çöpe atıyor biten pilleri. Bu piller ise İstegelsin ve Duracell ise işbirliği yaparak kullanılan ve ömrü biten bu pilleri tüketiciden almak için Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) ile de anlaşma yapmış bulunmakta. İstegelsin online markette sipariş verdiğinizde kapınıza gelen kuryeye atık pillerinizi ücretsiz olarak verebilirsiniz. Hijyen konusuna büyük önem gösteren istegelsin ekibi nasıl ki size siparişinizi getirdiğinde sizinle temas etmeden kapı koluna ya da belirttiğiniz yere siparişinizi bırakıyor, atık piller konusunda da sizden aynı özen bekleniyor. Atık pilleri kapıya asmanız durumunda istegelsin ekibi bu pilleri özel olarak üretilmiş olan atık pil muhafaza çantasına koyarak Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği’nin teslim almasını sağlıyorlar.  

Siz de doğaya ve geri dönüşüme katkı sağlamak istiyorsanız ücretsiz ve gönüllülük esasına dayalı bu projeye destek olun.  

 

Burçin64

13.12.2020 12:18

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İstegelsin ve Duracell’in atık pilleri dönüştürme projesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.