3.5.2013
4.62 / 13 oy

En iyi iPhone Uygulamaları

EN İYİ IPHONE UYGULAMALARI

Yıllardır iPhone kullanan bir iPhone delisi olarak, olmazsa olmaz iPhone uygulamalarını bu yazımda paylaşmak istedim. Umarım sizler için de faydalı uygulamalar olacaktır.

- iPhone En iyi Not Defteri Uygulaması

Cep telefonunuza çok kullanışlı bir not defteri özelliği katan ve ücretsiz versiyonu da bulunan Evernote uygulaması ile tüm notlarınızı derleyebilir ve bulutta saklayarak dilediğiniz her yerden kolaylıkla erişebilirsiniz.

- iPhone En iyi Messenger Uygulaması

İletişim kurmanın hem ücretsiz hem de en işlevsel yolu olan sosyal medya da artık cep telefonlarının olmazsa olmazlarından. Bilgisayarlarımızın standart programları arasında bulunan Facebook Messenger uygulaması, artık iphone’larımızın da olmazsa olmazlarından.

- iPhone En iyi Dosya Yönetimi Uygulaması

Masaüstü bilgisayarların yine olmazsa olmazlarından biri olan Dropbox da, bulutta sakladıpı dosyalara her ortamdan erişebilmenizi sağlayarak cep telefonları için de muhakkak kullanılması gereken programlar listesinde.

- iPhone En iyi Kamera Uygulaması

iPhone’larının mevcut fotoğraf makinesi uygulaması ile yetinemeyen kullanıcılar için hayat kurtarabilecek bir uygulama Camera+. Fotoğrafçılar tarafından geliştirilen Camera+ uygulaması sayesinde çektiğiniz fotoğraflara zengin filtre seçenekleri ve çözünürlük düzenlemeleri gibi düzeltmeler uygulanabiliyor. Uygulamanın fiyatı ise 0.99$.

- iPhone En iyi Takvim uygulaması

Daha detaylı bir takvim uygulamasına ihtiyaç duyan iPhone kullanıcıları için en iyi iPhone takvim uygulaması iddiası ile karşımıza çıkan Agenda, başarılı bir ajanda uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

- iPhone En iyi E-Book Okuma Uygulaması

iPhone e-kitap okuma uygulamaları arasında en popüler uygulamalardan birisi iBooks. iBooks ile Project Gutenberg kütüphanesine erişim sağlamak da mümkün.

- iPhone En iyi E-Mail Uygulaması

Özellikle Gmail’e benzer yapısıyla dikkat çeken Sparrow E-Posta uygulaması ile arkadaşlarınıza avatar atamak için Facebook’u da ilişkilendirebilirsiniz.

 - iPhone En iyi Navigasyon Uygulaması

Navigasyon uygulaması arayan iPhone kullanıcıları için, Türkiye haritalarının güncelliği de dikkate alınarak Navigon iPhone Uygulaması’na bir göz atmalarını şiddetle tavsiye ederim.

- iPhone En iyi Şifre Yönetim Uygulaması

1Password Pro Uygulaması ile tüm şifrelerinizi yönetebileceğiniz gibi tüm bu özelliklere ek olarak tüm bilgilerinizi Dropbox ile senkronize ederek masaüstü bilgisayarlarda da kullanmanıza olanak sağlıyor.

- iPhone En iyi Podcast Uygulaması

Instacast Uygulaması, paralı ve hatta görece pahalı bir iPhone uygulaması olsa da Podcast kullanan iPhone kullanıcıları için bir ihtiyaç olarak nitelendiriliyor.

- iPhone En iyi RSS Uygulaması

2.99$’a satılmakta olan iPhone Reeder uygulaması, RSS servislerini kullanan iPhone kullanıcıları için biçilmiş kaftan.

- iPhone En iyi Borsa Uygulaması

Borsa ile ilginen iPhone kullanıcıları için ise tavsiye edebileceğimiz en iyi iPhone borsa uygulaması Bloomberg olcaktır.

- iPhone En iyi Metin Düzeltme Uygulaması

Sık sık yazım hatası yapan iPhone kullanıcısı iseniz ve velev ki markdown da kullanıyorsanız, artık kelime kelime yazım hatası arama derdine son, çünkü Byword iPhone Uygulaması sizler için hazırlanmış.

- iPhone En iyi Twitter Uygulaması

Facebook varken neden Twitter tartışmaları süredursun, Twitter kullanan iPhone kullanıcıları için fazlasıyla özelliğe sahip olarak gelen Tweetbot iPhone Uygulaması, kesinlikle türünün en iyisi.

- iPhone En iyi Hava Durumu Uygulaması

Kullanımı ve tasarımı oldukça sade olan Weather Neue iPhone uygulaması ile evden çıkmadan hangi ayakkabınızı giymeniz gerektiğine ilişkin daha doğru kararlar alabilirsiniz.

- iPhone En iyi Tarayıcı Uygulaması

Masaüstü bilgisayarlarda ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda kullanıcıları kalbinden vuran Chrome, iPhone uygulaması ile de çıtayı oldukça yüksekte tutmaya devam ediyor.

En iyi iPhone Uygulamaları
Bu makalenin telif hakkı ve tüm sorumlulukları yazara ait olup, şikayetler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
URL:
Etiketler:

Bu makale 1631 kez okundu

3.5.2013 tarihinde yazıldı
Reitix

Yorumlar

 • va12
  va12
  25.5.2017

  sizin işinize yarayan uygulamadır en faydalı uygulama. ötesi var mıdır. benim için ayrı sizin için ayrıdır.

 • ankarali_makalele
  ankarali_makalele
  23.11.2016

  makale biraz eski kalmış sanırım. sadece iphone 7 için geçerli olan uygulamalar varsa en güzellerini yazarsanız çok sevinirim. fakirler kullanamasın istiyorum da :)

 • kaderim
  kaderim
  14.4.2016

  en iyi iphone uygulaması henüz yazılmamış olandır :)

 • musicman
  musicman
  25.2.2016

  multitouch dediğiniz özellik samsung note serisinin başından beri olması lazım, ayrıca hangi aplikasyonmuş o daha iyi çalışan merak ettim?

 • yildirim.ergun
  yildirim.ergun
  6.1.2016

  ios uygulamalarının en sevdiğim özelliği de bu işte, cihaza göre uygulamaları da daha kaliteli oluyor. ister multitouch olsun ister diğer özellikler, tümünü etkin olarak kullanabiliyorsunuz

 • sevtap79
  sevtap79
  28.11.2014

  iPhone iyi hoş ama olması gerekenden pahalı ve bluetooth olmaması da önemli bir eksisidir.

 • yelkenci2
  yelkenci2
  27.8.2014

  dropbox'ın üstüne uygulama tanımam. hayatımı kurtardı.

Bu yazıya siz de yorum yapabilirsiniz